Titles you rated
Singles' InfernoRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
TraitorsRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
HollywoodRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5