Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0