Titles you rated
Man in LoveRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 0.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Monkey KingRated ★ 1.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.0
AmadeusRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
The UninvitedRated ★ 2.0