Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5