Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0