Series
Ratings
19
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5- SunflowerRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Star Trek: Deep Space NineRated ★ 4.0- Star Trek: VoyagerRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5