Titles you rated
If OnlyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 4.0