Movies
Ratings
372- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Wind River Director's CutRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0