Titles you rated
ThorRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0