Movies
Ratings
761
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 0.5
MementoRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
22 vs. EarthRated ★ 4.0
NuggetsRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0