Titles you rated
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0- Excessive ChallengeRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5