Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- SAKRARated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0