Titles you rated
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 5.0
High SeasRated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 4.0
Luna NeraRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.5
MerlinRated ★ 3.0
The Alienist Season 2Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
The OrderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
ParfumRated ★ 2.5