Movies
Ratings
496
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
A Mermaid in ParisRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
CloserRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5