Titles you rated
Our TimesRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0