Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
SinisterRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.5
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 3.5
Aliens in the AtticRated ★ 2.0
The Human RaceRated ★ 3.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 2.0
DagonRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 1.5
Peacock KingRated ★ 2.5
Re-AnimatorRated ★ 3.5