Movies
Ratings
281
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 4.5
Open Your EyesRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Money TalksRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0