Movies
Ratings
631
TwentyRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Four BrothersRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Taxi 3Rated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
How To Top My WifeRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
A LoveRated ★ 5.0