Titles you rated
Air Force OneRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 1.0
Two CopsRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 1.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5