Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.5