Movies
Ratings
143
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0