Movies
Ratings
173
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0