Movies
Ratings
608
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 0.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
LavaRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0