Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0