Series
Ratings
30
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
MarianneRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0