Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
BurntRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0