Series
Ratings
13- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5- 냉면 랩소디Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Hitler: The Rise of EvilRated ★ 3.0