Movies
Ratings
381
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Factory ComplexRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Blades of GloryRated ★ 4.0