Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Code Name: JackalRated ★ 2.0
Home Alone 4Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
A Single SparkRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0