Movies
Ratings
138
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
BloomingtonRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0