Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0