Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 3.0
Dark LegacyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5