Movies
Ratings
85
Cold EyesRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0