Titles you rated
PeninsulaRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0