Series
Ratings
90
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 2.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Familiar WifeRated ★ 4.0