Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
TrainwreckRated ★ 0.5
Failure to LaunchRated ★ 2.0
Man UpRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0