Titles you rated
Friday the 13thRated ★ 1.0
The Longest YardRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 1.5
HostageRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
The GreyRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 2.5
MindhuntersRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 2.5
The Whole Nine YardsRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 1.5
Jackass Number TwoRated ★ 1.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 1.0
The Expendables 2Rated ★ 2.5
CollateralRated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.0