Movies
Ratings
191
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
Adrift in TokyoRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Diary of a Wimpy KidRated ★ 2.5
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0