Titles you rated
- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0