Titles you rated
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 2.5
The UntamedRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.5
The Disguiser.Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
NCISRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5