Series
Ratings
221
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
WorkaholicsRated ★ 5.0- WorkaholicsRated ★ 5.0
SuperstoreRated ★ 4.5
SuperstoreRated ★ 4.5
SuperstoreRated ★ 4.5
SuperstoreRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0