Movies
Ratings
380
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0