Series
Ratings
58
AdolescenceRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 2.5
AtypicalRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Love on the SpectrumRated ★ 4.0
How to Get Away with Murder Season 6Rated ★ 3.0
How to Get Away with Murder Season 5Rated ★ 4.0