Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 0.5