Titles you rated
17 AgainRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0