Movies
Ratings
294
MulanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 4.0
Funny FaceRated ★ 1.0
Citizen KaneRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.5
HustlersRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Temple GrandinRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
What Men WantRated ★ 4.5
This Changes EverythingRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0