Series
Ratings
47
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5