Movies
Ratings
405
The Monkey KingRated ★ 2.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
HookRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 1.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
If I StayRated ★ 3.0