Movies
Ratings
57
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Against the SunRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5