Series
Ratings
14
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5